Vernisáž mých velkoformátových obrazových fotografií

Praha, 6. března 2014

 

Ve čtvrtek 6. března 2014 se v pražském centru Sykora Home konala vernisáž jedné z dalších výstav mých velkoformátových obrazových fotografií.

Návštěvníkům jsem nabídnul část své „evropské“ kolekce a část kolekce „American Skyline“.

Snad se jim, soudím podle reakcí, líbily.

Kromě výstavy samotné jsem si vernisáž naplánoval jako setkání s těmi z mých přátel, kteří mi v průběhu posledních deseti let (ale i před tím) ve výkonu mého poslaneckého mandátu pomáhali či mě podporovali, na které jsem se mohl spolehnout a o jejichž názory jsem stál.

Považuji toto setkání za nesmírně milé, srdečné a podařené!

Jsem rád, že s chutí přišli lidé jako Jiří Weigl (kancléř presidenta Klause a člověk, kterého si nesmírně vážím a považuji jej za svého přítele), Marta Šorfová a Šárka Martínková (obě blízké a věrné spolupracovnice z centrály ODS), Standa Šíp, Olda Sedlák a Martin Krásný (přátelé, kteří mi byli vždy loajálními spolupracovníky a věrnými přáteli), Ladislav Tajovský (vysokoškolský pedagog a můj klíčový ekonomický poradce), manželé Vendula a Mirek Vomáčkovi (naši rodinní přátelé), manželé Mirka a Zdeněk Jeřábkovi (naši rodinní přátelé), Lukáš Petřík a Radim Panenka (oba novináři z Parlamentních listů, se kterými rád souhlasím i polemizuji), profesor Klesla z VŠE a další.

Nezištně a snad i rád nám přišel zahrát Mistr Lubomír Brabec, se kterým se po léta rád setkávám a který nás potěšil krásnými melodiemi.

Bylo to bezvadné, příjemné a přátelské setkání.

 

7. března 2014

 

Foto:: 

Videokanál YouTube

Můj videokanál na YouTube.

 

Blog iDnes.cz

Blog na Facebook

Můj blog na serveru facebook.com

Důležité odkazy

CATO INSTITUTE
INSTITUT VÁCLAVA KLAUSE
Václav Klaus